Opkomende activiteiten

dinsdag 24 mei, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Dave
----------------------------------
dinsdag 31 mei, 00:01 - 23:59
Uiterste inleverdatum spelregelvragen
----------------------------------

OLDENZAAL - Voormalig toparbiter Björn Kuipers is benoemd tot erelid van de scheidsrechtersvereniging Noordoost-Twente. Uit handen van secretaris Jos Engbers ontving de onlangs gestopte scheidsrechter het beeldje en de oorkonde die bij het erelidmaatschap horen. Het nieuwe erelid kreeg door Chris Kleinhaarhuis (eveneens erelid) alle lof toegezwaaid voor zijn imposante carrière op de internationale voetbalvelden: „Stoppen op het hoogtepunt, een tigtal grote finales gefloten, wereldtopper. Een uithangbord voor onze scheidsrechtersvereniging door jouw conditie, spelregelkennis en persoonlijkheid.”

 

erelid_3.PNG

Inlogformulier