Opkomende activiteiten

Geen evenementen

Na de eerste speelronde is Feyenoord de eerste koploper in de Eredivisie. De Rotterdammers spelen zaterdag hun eerste thuiswedstrijd en krijgen sc Heerenveen op bezoek. Scheidsrechter van dienst is Serdar Gözübüyük.

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 2

 

Excelsior - Vitesse (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Diks
  Overtoom
Vierde official Puts
VAR Gerrets 
AVAR Nanninga
 

Go Ahead Eagles - PSV (zaterdag 13 augustus, 18.45 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  De Vries
Vierde official Hensgens
VAR Manschot
AVAR Teuben
 

FC Utrecht - SC Cambuur (zaterdag 13 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterBlank
Assistent-scheidsrechters Polman
  Bodde
Vierde official Wiersma
VAR

Pérez

AVAR Rozendal
 

FC Emmen - RKC Waalwijk (zaterdag 13 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Zeinstra
  De Groot
Vierde official Smit
VAR Van der Laan
AVAR Kleinjan
 

Feyenoord - sc Heerenveen (zaterdag 13 augustus, 21.00 uur)

Scheidsrechter Gözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Gerrets
VAR Van den Kerkhof
AVAR Vandeursen
 

FC Volendam - N.E.C. (zondag 14 augustus, 12.15 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Krijt
Vierde official Rozendal
VAR Nagtegaal
AVAR Been
 

Ajax - FC Groningen (zondag 14 augustus, 14.30 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Honig
  Vandeursen
Vierde official Blank
VAR Van de Graaf
AVAR De Nas
 

FC Twente - Fortuna Sittard (zondag 14 augustus, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  Frijn
Vierde official Teuben
VAR Dieperink
AVAR Van de Ven
 

Sparta Rotterdam - AZ (zondag 14 augustus, 16.45 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Kleinjan
  Ketting
Vierde official Gansner
VAR Hensgens
AVAR Inia

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 2

 

Almere City FC - TOP Oss (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterSmit
Assistent-scheidsrechters Fikkert
  Van Marrewijk
Vierde official Kuipers
 

De Graafschap - VVV-Venlo (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Janssen
  Been
Vierde official Stegeman
 

FC Eindhoven - Willem II (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Van de Ven
  Beijer
Vierde official Sturm
 

Roda JC - Jong Ajax (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Waleveld
  Weever
Vierde official Tissingh
 

Helmond Sport - Jong AZ (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterVereijken
Assistent-scheidsrechters Van der Waaij
  Vervoorn
Vierde official Michielsen
 

Telstar - PEC Zwolle (vrijdag 12 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters Westhof
  Van Rijn
Vierde official Spaan
 

ADO Den Haag - FC Den Bosch (zondag 14 augustus, 12.15 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Kempinga
Vierde official Boel
 

MVV Maastricht - NAC Breda (maandag 15 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterVos
Assistent-scheidsrechters Van Kampen
  Ribbink
Vierde official Hardeman
 

Jong PSV - FC Dordrecht (maandag 15 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterEijgelsheim
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Kunst
Vierde official Visser
 

Jong FC Utrecht - Heracles Almelo (maandag 15 augustus, 20.00 uur)

ScheidsrechterTimmer
Assistent-scheidsrechters Ozinga
  L. de Koning
Vierde official Dogterom

Inlogformulier