Opkomende activiteiten

woensdag 7 december, 19:30 -
training
----------------------------------
woensdag 14 december, 19:30 -
training
----------------------------------
maandag 19 december, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Jos
----------------------------------
woensdag 21 december, 19:30 -
laatste training 2022
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 8

 

SC Cambuur - PSV (zaterdag 1 oktober, 16.30 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Fikkert
Vierde official Martens
VAR Gözübüyük
AVAR Bodde
 

FC Groningen - AZ (zaterdag 1 oktober, 18.45 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Polman
  Inia
Vierde official Rozendal
VAR Kooij
AVAR Ribbink
 

Ajax - Go Ahead Eagles (zaterdag 1 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Van de Ven
Vierde official Teuben
VAR Higler
AVAR Van Zuilen
 

FC Twente - Vitesse (zaterdag 1 oktober, 21.00 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  De Vries
Vierde official Vos
VAR Kamphuis
AVAR Kucukerbir
 

Fortuna Sittard - FC Volendam (zondag 2 oktober, 12.15 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Vandeursen
Vierde official Vereijken
VAR Gerrets
AVAR Beijer
 

Excelsior - FC Utrecht (zondag 2 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Ketting
  Osseweijer
Vierde official Hensgens
VAR Blank
AVAR Schaap
 

NEC - Feyenoord (zondag 2 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Puts
VAR Van de Graaf
AVAR Van Dongen
 

RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam (zondag 2 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechters De Groot
  Ozinga
Vierde official Smit
VAR Pérez
AVAR Polman
 

FC Emmen - SC Heerenveen (zondag 2 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Zeinstra
  Van Marrewijk
Vierde official Timmer
VAR Nagtegaal
AVAR Janssen

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie

 

ADO Den Haag - Jong PSV (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Waleveld
  De Koning
Vierde official Lodeweegs
 

Almere City FC - Roda JC (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Kleinjan
  Van Kampen
Vierde official Dogterom
 

De Graafschap - Jong AZ (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Kucukerbir
  Westhof
Vierde official Stegeman
 

FC Eindhoven - FC Dordrecht (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechters Van der Ley
  Van Westen
Vierde official Janssen
 

PEC Zwolle - Jong Ajax (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Koopman
  Janssen
Vierde official Broekhuizen
 

NAC Breda - VVV-Venlo (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechters Diks
  Honig
Vierde official Boel
 

FC Den Bosch - Heracles Almelo (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  De Nas
Vierde official Van Kommer
 

MVV Maastricht - Willem II (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Schaap
  Beijer
Vierde official Aafouallah
 

Helmond Sport - TOP Oss (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterBourdeaud'hui
Assistent-scheidsrechters Seeldraeyers
  Borms
Vierde official Spaan
 

Telstar - Jong FC Utrecht (vrijdag 30 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterWiersma
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Rasch
Vierde official Van der Vaart

België Tweede klasse

 

KSK Beveren - Lierse (zondag 2 oktober, 16.00 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters Van der Waaij
  Weeve

Inlogformulier