Opkomende activiteiten

Geen evenementen

MAKKELIE FLUIT TOPPER TUSSEN PSV EN AJAX

 

Zet Ajax een grote stap richting het landskampioenschap, of maakt PSV de titelrace toch nog spannend? Die vraag staat zondag centraal, als de nummer een en twee van de ranglijst tegenover elkaar staan. Danny Makkelie is aangewezen om de topper in goede banen te leiden.

In het Philips Stadion in Eindhoven wordt om 14.30 uur afgetrapt. Ajax is momenteel koploper, met zes punten voorsprong op PSV. De Amsterdammers hebben bovendien nog een wedstrijd tegoed. Scheidsrechter Makkelie wordt in het Philips Stadion geassisteerd door Hessel Steegstra en Mario Diks. Allard Lindhout is de vierde official, terwijl Jochem Kamphuis en Johan Balder als VAR en AVAR de wedstrijd volgen vanuit het ARAG KNVB Replay Center.

Behalve de nummers één en twee staan ook de nummers drie en vier komend weekeinde tegenover elkaar. In Alkmaar trappen AZ en Feyenoord om 16.45 uur af. Scheidsrechter is Björn Kuipers. Sander van Roekel en Erwin Zeinstra zijn aangewezen als zijn assistenten, terwijl Jeroen Manschot als vierde official fungeert. Rob Dieperink is de VAR, Joost van Zuilen de assistent-videoscheidsrecher.

Twentse derby

Dennis Higler leidt de derby tussen Heracles en FC Twente.

Naast het geweld op zondag, wordt zaterdag de derby tussen Heracles Almelo en FC Twente gespeeld. Het is de eerste keer dit seizoen dat de Twentse buren elkaar treffen. De leiding bij dit duel is in handen van Dennis Higler. Hij wordt langs de lijn bijgestaan door Dave Goossens en Peter Janson. Luca Cantineau fungeert als vierde official.

Topper in Almere

Ook in de Keuken Kampioen Divisie staat komend weekend een topper op het programma. De huidige nummer drie Almere City FC krijgt zondag bezoek van koploper SC Cambuur. De KNVB heeft Siemen Mulder aangewezen als scheidsrechter voor dit duel. Hij wordt geassisteerd door Bas van Dongen en Erik Kleinjan. Vierde official is Robin Vereijken.

Volgens de huidige coronamaatregelen is er geen publiek bij de wedstrijden toegestaan.

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 24

 

PEC Zwolle - sc Heerenveen (vrijdag 26 februari, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Van de Ven
  Ketting
Vierde official Ruperti
VAR Bax
AVAR Krijt
 

FC Utrecht - FC Emmen (zaterdag 27 februari, 16.30 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Janssen
Vierde official Bos
VAR Ruperti
AVAR Nanninga
 

ADO Den Haag - RKC Waalwijk (zaterdag 27 februari, 18.45 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechters Schaap
  De Nas
Vierde official Martens
VAR Gerrets
AVAR Van Dongen
 

Vitesse - VVV-Venlo (zaterdag 27 februari, 20.00 uur)

ScheidsrechterBlank
Assistent-scheidsrechters Polman
  Van Vlokhoven
Vierde official Hensgens
VAR Oostrom
AVAR Van Marrewijk
 

Heracles Almelo - FC Twente (zaterdag 27 februari, 21.00 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Janson
Vierde official Pérez
VAR Cantineau
AVAR Beijer
 

Sparta Rotterdam - Willem II (zondag 28 februari, 12.15 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Vandeursen
Vierde official Van der Eijk
VAR Pérez
AVAR Waleveld
 

FC Groningen - Fortuna Sittard (zondag 28 februari, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Honig
  Strijker
Vierde official Cantineau
VAR Gözübüyük
AVAR Boonman
 

PSV - Ajax (zondag 28 februari, 14.30 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  Diks
Vierde official Lindhout
VAR Kamphuis
AVAR Balder
 

AZ - Feyenoord (zondag 28 februari, 16.45 uur)

ScheidsrechterKuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Manschot
VAR Dieperink
AVAR Van Zuilen

Inlogformulier