3-jul Jos Engbers David & Goliath Toernooi bij vv Reutum 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Bert Eulink Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Justin Geerdionk Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Thomas de Kroon Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Chiel Oude Luttikhuis Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Jop Oude Luttikhuis Jaegermeister toernooi bij Sp. Overdinkel 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Gerrit Oude Wolcherink David & Goliath Toernooi bij vv Reutum 10.00 uur SR/NOT Toernooi
             
12-jul Jos Engbers Quick'20 Sparta Rotterdam 19.00 uur ASR/NOT Oefen
  Floris Smit Quick'20 Sparta Rotterdam 19.00 uur ASR/NOT Oefen
  Pim Weghorst Quick'20 Sparta Rotterdam 19.00 uur SR/NOT Oefen
             
19-aug Jordy Bakker Toernooi sv Losser   18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Henk Blokhuis Toernooi sv Losser   18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Toernooi sv Losser   18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Huub Nijhuis Toernooi sv Losser   18.30 uur SR/NOT Toernooi
             
21-aug Jos Engbers Toernooi sv Losser   10.30 uur SR/NOT Toernooi
  AndrĂ© Leushuis Toernooi sv Losser   10.30 uur SR/NOT Toernooi
  Damir Sehovis Toernooi sv Losser   10.30 uur SR/NOT Toernooi
  Rico Sleiderink Toernooi sv Losser   10.30 uur SR/NOT Toernooi
             
25-aug Jordy Bakker Twents Toernement bij UD W. 18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Henk Blokhuis Twents Toernement bij UD W. 18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Twents Toernement bij UD W. 18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Damir Sehovic Twents Toernement bij UD W. 18.30 uur SR/NOT Toernooi
             
27-aug Alex Bos Twents Toernement bij UD W. 18.00 uur SR/NOT Toernooi
  Paul Damhuis Twents Toernement bij UD W. 16.00 uur SR/NOT Toernooi
  Justin Geerdink Bauhaus Toernooi bij ATC'65 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Bauhaus Toernooi bij ATC'65 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Ammar Hamzeh Twents Toernement bij UD W. 16.00 uur SR/NOT Toernooi
  AndrĂ© Leushuis Twents Toernement bij UD W. 16.00 uur SR/NOT Toernooi
             
28-aug Justin Geerdink Bauhaus Toernooi bij ATC'65 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Bauhaus Toernooi bij ATC'65 10.00 uur SR/NOT Toernooi