3-dec Jordy Bakker Marienberg 2 Juventa'12 2 13.30 uur SR/KNVB Comp.
  Jos Engbers SDV Barneveld DHSC 13.30 uur ASR/KNVB Comp.
  Jitse Evers DETO JO17-1 SDC'12 JO17-1 12.45 uur SR/KNVB Comp.
  Justin Geerdink SV Losser JO17-1 Avanti W. JO17-1 12.30 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink FC Lisse o.23 Quick'20 o.23 11.00 uur ASR/NOT Comp.
  Rudi Platvoet Rigtersbleek SVVN 15.30 uur SB/KNVB Comp.
  Damir Sehovic EMOS  EFC  PW 1885 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Anton Tafas ON 2 SVZW 3 12.30 uur SR/KNVB Comp.
             
4-dec Alex Bos Longa'30 3 Stevo 2 11.30 uur SR/KNVB Comp.
  Jos Engbers MASV WSV 14.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Mike Harmsen Stevo  Witkampers 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Jos Kienhuis DTC'07 3 Vasse 2 09.30 uur SR/KNVB Comp.
  Erik Koopman AEK Athene (terr. FC De Westhoek) Seraing UTD  12.00 uur ASR/KNVB Oefen
  Andre Leushuis BWO Schalkhaar 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Marc oude Huikink Leones RKHVV 14.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Anton Tafas Rood Zwart 2 FC Eibergen 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
  Pim Weghorst Heino HBS 14.00 uur SR/KNVB Comp.
             
5-dec Justin Geerdink TVS o.15   17.30 uur (A)SR Oefen
  Peter Geerdink TVS o.15   17.30 uur (A)SR Oefen
  Sjonnie Wijnberg TVS o.15   17.30 uur (A)SR Oefen
             
6-dec Alex Bos Quick'20 ON 20.15 uur SR/KNVB Beltona
  Jos Engbers Quick'20 ON 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
  Jitse Evers MVV'29 Achilles'12 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Peter Geerdink MVV'29 Achilles'12 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Dave Hoffmann MVV'29 Achilles'12 20.00 uur SR/KNVB Beltona
  Rico Sleiderink Quick'20 ON 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
  Anton Tafas Quick'20 VR1 DVS'33 Ermelo VR1 20.00 uur SR/KNVB Beker
             
7-dec Jos Engbers Vitesse o.21 Roda JC o.21 17.30 uur ASR/KNVB Comp
             
10-dec Jordy Bakker Vroomshoopse Boys 2 Gramsbergen 2 12.00 uur SR/KNVB Comp.
  Jos Engbers CSV Apeldoorn Buitenpost 15.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Jitse Evers De Tubanters 1887 JO15-1 SV Losser JO15-1 12.45 uur SR/KNVB Comp.
  Justin Geerdink Quick'20 JO13-1 Blauw Wit'34 JO15-1 09.45 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink Quick'20 VR1 ZZC'20 VR1 17.00 uur SR/NOT Comp.
  Ammar Hamzeh Bornerbroek  Marienheem 15.00 uur SR/KNVB Comp.
  Rico Sleiderink Voorwaarts V Lemele 14.30 uur SR/KNVB Comp.
  Mark Smit SV Losser 2 Quick'20 2 14.30 uur SR/KNVB Comp.
             
11-dec Alex Bos DTC'07 Manderveen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Bert Eulink TVC'28 3 Witkampers 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink SDC'12 2 AZC 2 10.45 uur SR/KNVB Comp.
  Erik Koopman Telstar FC Den Bosch 14.30 uur ASR/KNVB Comp.
  Ammar Hamzeh SDOL Sallandia 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Mike Harmsen FC Winterswijk Sc Bemmel 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Dave Hoffmann Albatross Holten 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Henk Hulsmeijers FC Berghuizen 2 TVC'28 7 10.00 uur Sr/Club Comp.
  Anton Tafas Avanti W. 2 Grol 3 11.00 uur SR/KNVB Comp.
             
14-dec Jordy Bakker Sparta E. NEO 20.00 uur SR/KNVB Beltona
  Jos Engbers Sparta E. NEO 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Jitse Evers Sparta E. NEO 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
17-dec Peter Geerdink Quick'20 o.23 ADO'20 o.23 12.45 uur ASR/NOT Comp.
             
14-feb Peter Geerdink MVV'29 Quick'20 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Rico Sleiderink MVV'29 Quick'20 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Pim Weghorst MVV'29 Quick'20 20.00 uur SR/KNVB Beltona
             
15-feb Marc Oude Huikink HSC'21 o.21 Sparta E. o.21 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
2-mrt Henk Blokhuis Life goals zaalvoetbal Diekmanhal 09.30 uur SR/NOT Toernooi
  Justin Geerdink Life goals zaalvoetbal Diekmanhal 09.30 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Life goals zaalvoetbal Diekmanhal 09.30 uur SR/NOT Toernooi
             
             
7-mrt Henk Blokhuis Quick'20 Achilles'12 20.15 uur SR/KNVB Beltona
  Peter Geerdink Quick'20 Achilles'12 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
  Pim Weghorst Quick'20 Achilles'12 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
8-mrt Paul Damhuis Sparta E. Bon Boys 20.00 uur SR/KNVB Beltona
  Peter Geerdink Sparta E. Bon Boys 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
  Anton Tafas Sparta E. Bon Boys 20.00 uur ASR/KNVB Beltona