Opkomende activiteiten

woensdag 22 januari, 19:45 -
eerste training 2020
----------------------------------
woensdag 29 januari, 19:45 -
training
----------------------------------
woensdag 5 februari, 19:45 -
training
----------------------------------
woensdag 12 februari, 19:45 -
training
----------------------------------

Na twee speelronden in de Eredivisie zijn AZ en FC Utrecht nog zonder puntenverlies. Beide clubs komen zondag op hetzelfde tijdstip in actie, om 16.45 uur. AZ neemt het op tegen FC Groningen, terwijl FC Utrecht op bezoek gaat bij Feyenoord.

Het treffen in De Kuip staat onder leiding van scheidsrechter Pol van Boekel. Hij krijgt aan de zijlijnen assistentie van Rens Bluemink en Richard Brondijk. Vierde official is Edwin van de Graaf. Danny Makkelie kijkt in het ARAG KNVB Replay Center mee als VAR, met Don Frijn naast hem als AVAR.

Makkelie fluit op zijn beurt een dag eerder in Venlo, waar de plaatselijke VVV het opneemt tegen Ajax. Jochem Kamphuis fungeert als VAR voor dit duel.

AZ speelt in Den Haag

Koploper AZ - de Alkmaarders beschikken over een beter doelsaldo dan FC Utrecht - spelen op papier een thuiswedstrijd tegen FC Groningen, maar wijken vanwege het ingestorte dakdeel van het AFAS Stadion uit naar Den Haag. In het Cars Jeans Stadion heeft Serdar Gözübüyük zondag de leiding. Het arbitrale team voor dit duel bestaat verder uit Charl Schaap en Jan de Vries (assistent-scheidsrechters), Stan Teuben (vierde official), Kevin Blom (VAR) en Dyon Fikkert (AVAR).

Edwin van de Graaf.

Keuken Kampioen Divisie van start

In de Keuken Kampioen Divisie openden afgelopen weekeinde zes clubs de competitie met een overwinning: De Graafschap, Excelsior, NAC Breda, Go Ahead Eagles, FC Eindhoven en TOP Oss. Twee van hen spelen vrijdagavond voor eigen publiek. NAC Breda ontvangt in een Brabants onderonsje Helmond Sport. Edwin van de Graaf is voor dit duel als scheidsrechter aangesteld, terwijl zijn collega Joey Kooij de ontmoeting FC Eindhoven - FC Dordrecht leidt. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage aanwezig.

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 3

Vitesse - PEC Zwolle (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

ADO Den Haag - Sparta Rotterdam (zaterdag 17 augustus, 18.30 uur)

VVV-Venlo - Ajax (zaterdag 17 augustus, 19.45 uur)

FC Emmen - sc Heerenveen (zaterdag 17 augustus, 20.45 uur)

Fortuna Sittard - Willem II (zondag 18 augustus, 12.15 uur)

FC Twente - RKC Waalwijk (zondag 18 augustus, 14.30 uur)

AZ - FC Groningen (zondag 18 augustus, 16.45 uur)

Feyenoord - FC Utrecht (zondag 18 augustus, 16.45 uur)

Heracles Almelo - PSV (zondag 18 augustus, 20.00 uur)

NEEM EEN KIJKJE!Zo ziet het ARAG KNVB Replay Center eruit.

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 2

 FC Den Bosch - Telstar (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

NAC Breda - Helmond Sport (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

SC Cambuur - Go Ahead Eagles (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

FC Eindhoven - FC Dordrecht (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

FC Volendam - Roda JC (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

MVV - De Graafschap (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

Almere City FC - Jong PSV (vrijdag 16 augustus, 20.00 uur)

Jong Ajax - N.E.C. (maandag 19 augustus, 20.00 uur)

Jong AZ - Excelsior (maandag 19 augustus, 20.00 uur)

Jong FC Utrecht - TOP Oss (maandag 19 augustus, 20.00 uur)

PROGRAMMABekijk het complete programma in de Keuken Kampioen Divisie.

Inlogformulier