20-mei Justin Geerdink AJC'96 JO17-1 SDC'12 JO17-3 19.00 uur SR/NOT Comp.
             
21-mei Alex Bos SDC'12 JO17-1 Vogido JO17-1 14.30 uur SR/NOT Comp.
  Jos Engbers DTS Ede Bennekom 18.00 uur SB/KNVB Comp.
  Justin Geerdink AJC'96 2 Avanti W. 3 12.00 uur SR/NOT Comp.
  Peter Geerdink Vogido JO15-1 ON JO15-1 11.15 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink RSC JO19-1 Sparta E. JO19-2 14.30 uur SR/NOT Comp.
  Erik Koopman Quick Boys GVVV 15.00 uur ASR/KNVB Comp.
  André Leushuis Redichem sp. Teuge 15.00 uur SB/KNVB Comp.
  Mark Oude Huikink BWO JO19-2 KOSC JO19-1 15.00 uur SR/KNVB Comp.
  Damir Sehovic Sp. Daarle sv Rijssen 14.30 uur SR/KNVB Comp.
  Rico Sleiderink SDC'12 JO19-1 Tubantia JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
  Floris Smit SVI SDV Barneveld 15.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Mark Smit Gramsbergen 2 Berkum 3 12.00 uur SR/KNVB Comp.
  Anton Tafas Berkum 2 Nunspeet 2 12.15 uur SR/KNVB Comp.
             
22-mei Alex Bos Markelo  Hector 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Jos Engbers Voorwaarts Twello RKHVV 14.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Bert Eulink Vogido 2 KOSC 3 11.15 uur SR/KNVB Comp.
  Mike Harmsen DIO'30 Union 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  André Leushuis BWO Vogido 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Huub Nijhuis La Premiere De Lutte 14.00 uur ASR/Club Comp.
  Gerrit Oude Wolcherink Zenderen Vooruit Fleringen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Robbie Rakers Lemelerveld SDC'12 14.00 uur ASR/Club Comp.
  Floris Smit Voorwaarts Twello RKHVV 14.00 uur ASR/KNVB Comp.
  Anton Tafas DSVD 2 Saasveldia 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
             
24-mei Jos Engbers Quick"20 VR1 FC Zutphen VR1 19.30 uur SR/NOT Comp.
  Ammar Hamzeh De Lutte o.23 Juventa'12 o.23 20.00 uur SR/NOT Oefen
  Dave Hoffmann Quick'20 Sparta E. 20.15 uur  SR/NOT Beltona
  Peter Geerdink Quick'20 Sparta E. 20.15 uur ASR/NOT Beltona
  Floris Smit Quick'20 Sparta E. 20.15 uur ASR/NOT Beltona
             
25-mei Henk Blokhuis Gemeentelijk A toernooi bij vv Reutum 18.30 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Gemeentelijk A toernooi bij vv Reutum 18.30 uur SR/NOT Toernooi
             
26-mei Jos Engbers AWC Juliana'32 14.00 uur RA/KNVB Comp.
             
28-mei Jordy Bakker BWO JO19-1 Longa'30 JO19-1 15.00 uur SR/KNVB Comp.
  Henk Blokhuis SDC'2 JO17-1 KOSC JO17-1 12.30 uur SR/NOT Comp.
  Jos Engbers DETO ONS Sneek 14.30 uur ASR/KNVB Comp.
  Jitse Evers Avanti W. JO15-1 Losser JO15-1 13.00 uur SR/KNVB Comp.
  Justin Geerdink Rood Zwart jO15-1 BWO JO15-1 12.45 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink MVV"29 JO19-1 SVZW JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
  Damir Sehovic Sp. Deventer Almen 15.00 uur SR/KNVB Comp.
  Mark Smit SVZW 2 DZC'68 2 12.00 uur SR/KNVB Comp.
  Anton Tafas ON 2 FC Ommen 2 12.30 uur SR/KNVB Comp.
             
29-mei Alex Bos Fleringen  Vasse 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Bert Eulink TVC'28 3 Longa'30 3 11.15 uur SR/KNVB Comp.
  Peter Geerdink Avanti W. 2 Sp. Lochem 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
  Mike Harmsen De Bataven FC Winterswijk 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Dave Hoffmann HC'03 PAX 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  André Leushuis HAVO DVOL 14.00 uur SR/KNVB Comp.
  Huub Nijhuis De Lutte Victoria'28 14.00 uur ASR/Club Comp.
  Robbie Rakers SDC'12 Grol 14.00 uur ASR/Club Comp.
  Gerrit Oude Wolcherink Haarle Broekland 14.00 uur SR/KNVB Comp.
             
4-jun Justin Geerdink C-toernooi AJC'96 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink C-toernooi AJC'96 10.00 uur SR/NOT Toernooi
             
5-jun Justin Geerdink C-toernooi AJC'96 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink C-toernooi AJC'96 10.00 uur SR/NOT Toernooi
             
6-jun Huub Nijhuis Vasse De Lutte 14.00 uur ASR/Club Comp.
  Robbie Rakers Schalkhaar SDC'12 14.00 uur ASR/Club Comp.
             
12-jun Jordy Bakker Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Jos Engbers Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur ASR/NOT Toernooi
  Justin Geerdink Martelli Cup bij FC Suryoye 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Martelli Cup bij FC Suryoye 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Rob Olde Klieverink Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur SR/NOT Toernooi
  Damir Sehovic Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur ASR/NOT Toernooi
  Floris Smit Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur ASR/NOT Toernooi
  Sjonnie Wijnberg Minitoernooi T.V.S. bij BSC Unisson 10.00 uur ASR/NOT Toernooi
             
14-jun Jos Engbers Toernooi Praktijkonderwijs bij Quick'20 09.30 uur SR/NOT Toernooi
  Justin Geerdink Toernooi Praktijkonderwijs bij Quick'20 09.30 uur SR/NOT Toernooi
  Peter Geerdink Toernooi Praktijkonderwijs bij Quick'20 09.30 uur SR/NOT Toernooi
  Gerrit Oude Wolcherink Toernooi Praktijkonderwijs bij Quick'20 09.30 uur SR/NOT Toernooi
             
25-jun Jos Engbers Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
  Ammar Hamzeh Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
    Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
             
26-jun Jos Engbers Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
  Ammar Hamzeh Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
  André Leushuis Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
  Mark Smit Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi
    Internationaal A Toernooi bij KOSC 08.00 uur SR/NOT Toernooi